Czat inwestorski Movie Games – Podsumowanie premiery Drug Dealer Simulator 2 oraz plany rozwoju
Obrazek użytkownika Czaty
28 cze 2024, 12:05

Podsumowanie premiery Drug Dealer Simulator 2 oraz plany rozwoju – czat inwestorski z prezesem zarządu Movie Games

Movie Games S.A. to globalny wydawca gier wideo, założony przez Mateusza Wcześniaka i działający na rynku od 2016 roku. 20 czerwca bieżącego roku spółka wydała drugą odsłonę swojego hitu - Drug Dealer Simulator 2, która spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem graczy oraz rynku.

Pierwsza część Drug Dealer Simulator zadebiutowała na rynku w kwietniu 2020 roku i stała się od razu globalnym fenomenem. Przełożyło się to na peak graczy wynoszący ponad 7,5 tys. osób oraz zysk ze sprzedaży w miesiąc po premierze opiewający na ponad 1 mln dolarów. Studio postanowiło wykorzystać popularność gry, rozpoczynając prace nad dodatkiem Drug Dealer Simulator x Narcos oraz tworząc Drug Dealer Simulator 2.

Podczas czatu inwestorzy będą mieli okazję zapoznać się z danymi sprzedażowymi z premiery Drug Dealer Simulator 2 oraz planami rozwoju gry. Niedawna premiera potwierdziła, że tytuł zgromadził bardzo liczną społeczność, a wszystkie dane wskazują, że kontynuacja cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem niż DDS1 . W około 3 godziny od premiery sprzedaż pokryła koszty produkcji, a peak graczy w weekend po debiucie wyniósł ponad 9 tys. jednocześnie grających. Co więcej, niemal 75% z 1,5 tys. recenzji graczy jest pozytywnych.

O premierze Drug Dealer Simulator 2 i planach dalszego rozwoju gry będzie można porozmawiać z Prezesem Zarządu Movie Games Mateuszem Wcześniakiem.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 28 czerwca 2024 r. o godz. 12:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w styczniu 2024 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
 • Blog inwestorski - najlepsza wiedza i doświadczenia z moich 19 lat nieprzerwanego inwestowania na GPW (analiza rynku i przede wszystkim akcji spółek notowanych na GPW), a w tym:
  • Komentarze giełdowe - omówienie sesji giełdowej - indeksy i wybrane spółki
  • Podsumowanie tygodnia - komentarz weekendowy - zobacz przykładowy wpis
 • Edukacyjny portfel inwestycyjny Strefy Inwestorów – praktyczne przykłady inwestowania w akcje, głównie z GPW w oparciu o analizę wykresów.
 • Edukacyjny portfel "Petard" – praktyczne przykłady inwestowania w akcje spółek z GPW w oparciu o analizę fundamentalną.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - cotygodniowe omówienie sytuacji wybranych spółek z polskiej giełdy w przystępnej formie audio.
 • Pakiet Środy z Siłą Relatywną (SzSR), a w nim:
 • Artykuły edukacyjne - praktyczna wiedza w przystępnej formie, gotowa do zastosowania.
 • Dostęp do bieżących dyskusji w gronie innych inwestorów giełdowych.
Bonusy:
 • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc (dostępny od 30 czerwca 2024 r.).
 • BONUS SPECJALNY ②: WIDEO: Inwestowanie w wartość i inwestowanie we wzrost