Czat inwestorski LUG - wyniki finansowe za III kwartał 2023 roku
Obrazek użytkownika Czaty
16 lis 2023, 11:07

Wyniki finansowe Grupy LUG za III kwartał 2023 roku – czat inwestorski z prezesem zarządu

Grupa Kapitałowa LUG jest jednym z czołowych producentów rozwiązań oświetleniowych w Europie. Firma posiada ponad 34-letnie doświadczenie w realizacji projektów na ponad 70 rynkach na całym świecie.

Grupa w marcu br. przyjęła strategię na lata 2023-2026, według której zakłada osiągnięcie 75% przychodów z rynków zagranicznych w ujęciu skonsolidowanym oraz 7% rentowności netto grupy do 2026 roku. Zaprezentowany plan będzie opierać się na czterech filarach: transformacji na usługi, partnerstwach międzynarodowych, zrównoważonym rozwoju oraz innowacjach dla wyższej jakości życia.

W kwietniu spółka poinformowała o kolejnym wygranym przetargu na realizację projektu modernizacji oświetlenia w Warszawie. To już drugi tak duży kontrakt obejmujący wyprodukowanie dla stolicy kilkudziesięciu tysięcy sztuk opraw w technologii LED. Zamówienie realizuje spółka LUG Light Factory dla Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie. Spółka podpisała umowę na dostawę nowych 36,7 tys. opraw oświetleniowych LED. Całkowita wartość oferty wynosi 39,4 mln zł brutto.

Przy okazji publikacji wyników finansowych za III kwartał 2023 r. zapraszamy na czat z prezesem zarządu Grupy LUG, Ryszardem Wtorkowskim.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 16 listopada 2023 r. o godz. 11:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.