Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG201707.29-0.696140
mWIG404403.00-0.5710291
sWIG8019736.770.2745305
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
FMG$FMG42.200026.35
COGNOR$COG9.570011.80
ORCOGROUP$OPG2.68008.06
IZOSTAL$IZS2.72005.02
WITTCHEN$WTN29.80004.93
CDRL$CDL18.35004.86
RAWLPLUG$RWL17.40004.82
MOLECURE$MOC21.45004.63
LOKUM$LKD14.75004.61
MIRBUD$MRB6.62004.42
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
QUERCUS$QRS3.3000-6.78
MFO$MFO36.5000-5.93
BORYSZEW$BRS6.6600-5.80
CELTIC$CPD10.5000-5.41
DADELO$DAD10.5000-5.41
CITYSERV$CTS5.6000-5.08
PEPEES$PPS1.3900-4.79
GRUPRACUJ$GPP56.40-4.41
PATENTUS$PAT1.5650-4.28
PEP$PEP79.5000-4.22

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.