Konferencja Space Day [LIVE STREAM]
Obrazek użytkownika Webinary
05 cze 2023, 09:30

Konferencja Space Day [LIVE STREAM]

W Polsce, podobnie jak na całym świecie, branża kosmiczna rozwija się dynamicznie, zyskując coraz większą uwagę i znaczenie. Zapraszamy do udziału w dzisiejszej  konferencji Space Day poświęconej rozwojowi branży kosmicznej. Wydarzenie ma na celu przybliżenie uczestnikom rynku kapitałowego specyfiki tego dynamicznie rosnącego sektora w Polsce oraz na całym świecie.

Konferencja rozpocznie się od prelekcji inauguracyjnej, którą poprowadzi Artur B. Chmielewski, naukowiec i wieloletni pracownik amerykańskiej agencji kosmicznej NASA. W wydarzeniu wezmą udział spółki, które odgrywają istotną rolę w kształtowaniu polskiego sektora kosmicznego. Podczas tego wydarzenia, uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania prezentacji oraz zadawania pytań przedstawicielom takich firm jak KP Labs, N7 Space, Scanway i SpaceForest. Ostatnim punktem programu będzie panel dyskusyjny pt. „Perspektywy i przyszłość polskiego sektora kosmicznego”, którego moderatorem będzie Szymon Machalica ze Strefy Inwestorów. W panelu wezmą udział: Artur B. Chmielewski z NASA, dr hab. Grzegorz Brona z Creotech Instruments oraz Jędrzej Kowalewski ze Scanway.

Całość wydarzenia odbędzie się w formule online, transmitowanej na oficjalnych kanałach społecznościowych agencji relacji inwestorskich cc group i Strefy Inwestorów, która objęła konferencję patronatem medialnym.

Program Space Day - 5 czerwca 2023 r.

 • 10:00 – prelekcja otwierająca, Artur B. Chmielewski - Centrum NASA

 • 11:00 – prezentacja Scanway, Jędrzej Kowalewski - Prezes Zarządu

 • 11:45 – prezentacja KP Labs, Martyna Gatkowska - BID Process Manager

 • 12:30 – prezentacja N7 Space, Michał Mosdorf - Prezes Zarządu

 • 13:15 – prezentacja SpaceForest, Marcin Sarnowski - Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

 • 14:00-15:00 - panel dyskusyjny „Potencjał i przyszłość polskiego sektora kosmicznego”

  • Artur B. Chmielewski – Centrum NASA

  • Jędrzej Kowalewski – Scanway

  • Dr hab. Grzegorz Brona – Creotech Instruments

  • Piotr Owdziej – cc group

  • Moderator: Szymon Machalica – Strefa Inwestorów

Organizatorem konferencji jest cc group - lider na polskim rynku kapitałowym w obszarze relacji inwestorskich, doradztwa transakcyjnego oraz realizacji kompleksowych projektów doradczych. Partnerem wydarzenia jest Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, a Patronem Medialnym - Strefa Inwestorów.

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.