Oferta publiczna akcji i plany rozwoju Green Zebras
Obrazek użytkownika Webinary
22 lis 2023, 10:22

Oferta publiczna akcji i plany rozwoju Green Zebras [Webinar z zarządem spółki]

Green Zebras to innowacyjna polska spółka technologiczna specjalizująca się w produkcji ekstraktów roślinnych z ziół, konopi, grzybów, owoców i przypraw. Dzięki zaawansowanej technologii i dedykowanym liniom produkcyjnym firma oferuje kompleksowe usługi projektowania, komponowania i produkcji wysokiej jakości ekstraktów i mieszanek.

Green Zebras w swojej ofercie posiada wysokiej jakości ekstrakty płynne (maceraty, nalewki, ekstrakty), gęste (tzw. dry extracts) oraz suche (liofilizaty). Obecnie to już ponad 40 produktów. Spółka poza produkcją kontraktową ekstraktów oraz produkcją white label zajmuje się doradztwem technologicznym i usługami dla firm technologicznych.

14 listopada spółka rozpoczęła publiczną ofertę akcji. Pozyskany przez to kapitał Green Zebras ma przeznaczyć na rozwój działalności. Planowane inwestycje obejmują zwiększenie skali biznesu poprzez rozwój portfela produktowego, zwiększenie sprzedaży oraz certyfikację w segmencie farmaceutycznym. Spółka planuje debiut na rynku NewConnect w przyszłym roku.

Rejestracja na webinar

Już w środę, 22 listopada 2023 r. o godz. 11:00 zapraszamy na webinar z udziałem zarządu Green Zebras. W czasie spotkania porozmawiamy o ofercie publicznej akcji i planach rozwoju spółki. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij, aby zarejestrować się na Webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.