WIG 20 na zamknięciu wyniósł 2434,77 pkt (-0,05%) | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
02 kwi 2024, 17:17

WIG 20 na zamknięciu wyniósł 2434,77 pkt (-0,05%)

GPW SA - Wartość indeksów na zamknięciu sesji

2024.04.02

Nazwa ind.OtwarcieZamknięcieZmiana %
mWIG406338,066398,581,14
mWIG40TR9220,429308,471,14
NCIndex289,16288,36-0,08
WIG-ESG13839,0913787,990,17
sWIG8024295,8224261,950,02
sWIG80TR35515,0835465,560,02
TBSP.Index1973,161968,91-0,17
WIG83160,5282895,600,18
WIG.MS-BAS11002,9911282,542,75
WIG.MS-FIN16956,5216895,56-0,37
WIG202440,702434,77-0,05
WIG20lev471,73471,23-0,17
WIG20short3188,103189,790,19
WIG20TR4893,224881,33-0,05
WIG303037,053026,390,14
WIG30TR5985,655964,640,14
WIG-BANKI13552,0613530,890,05
WIG-BUDOW8525,388397,51-1,18
WIG-CEE1750,481740,38-1,20
WIG-CHEMIA9783,669758,37-0,60
WIGdiv1667,841673,961,03
WIG-ENERG2443,202462,761,79
WIG-GORNIC4037,614126,573,15
WIG-INFO4860,774935,832,07
WIG-LEKI2780,172775,551,42
WIG-MEDIA8609,288570,15-2,21
WIG-MOTO8914,218796,60-0,54
WIG-NRCHOM4250,764248,010,42
WIG-ODZIEZ8874,188708,83-0,43
WIG-PALIWA6727,296768,921,64
WIG-Poland87540,5386498,850,19
WIG-SPOZYW2182,312181,76-0,19
WIG-Ukrain226,48225,110,50
WIG20TRsht3245,283247,000,16
WIG20TRlev3746,603742,63-0,16

kom mra

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości