Czat inwestorski Agora - Wyniki finansowe za IV kwartał
Obrazek użytkownika Czaty
28 mar 2024, 11:04

Wyniki finansowe Grupy Agora za IV kwartał - czat inwestorski z CFO Agora S.A., Anną Kryńską-Godlewską

Agora to wiodąca spółka medialna w Polsce, oferująca szeroki zakres usług w zakresie prasy, kin, reklamy, Internetu, radia oraz wydawnictw. Portfolio spółki obejmuje marki takie jak Gazeta Wyborcza, Helios, AMS, Gazeta.pl, Radio Zet oraz Tok FM.

W 2023 r. Grupa Agora osiągnęła najwyższe w historii przychody, które wyniosły ponad 1 424 mln zł. Jednocześnie spółka zakończyła ubiegły rok z zyskiem netto 85 mln zł i zyskiem na poziomie EBITDA wynoszącym 224,6 mln zł, co oznacza wzrost tego wskaźnika rok do roku o 61,2%. W samym 4. kwartale spółka odnotowała 438 mln zł przychodów, czyli więcej o 32,4% niż w analogicznym okresie rok temu.

Szczególny wpływ na odnotowane wyniki miała transakcja przejęcia kontroli nad spółką Eurozet, właścicielem m.in. Radia Zet. Dzięki transakcji Agora stała się drugą największą grupą radiową w Polsce.

O aktualnej sytuacji Grupy Agora będzie można porozmawiać z CFO Agora S.A., Anną Kryńską-Godlewską. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 28 marca 2024 roku o godz. 12:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 28 marca 2024 r. o godz. 12:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.