Emisja akcji i plany rozwoju Botanika Farm [Webinar z przedstawicielami spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
12 cze 2024, 21:29

Emisja akcji i plany rozwoju Botanika Farm [Webinar z przedstawicielami spółki]

Botanika Farm, spółka z branży FoodTech specjalizująca się w zautomatyzowanym przetwórstwie żywności ekologicznej zamierza przeprowadzić ofertę publiczną i zadebiutować na NewConnect.

Przedstawiciel segmentu FoodTech, specjalizujący się przetwórstwie żywności ekologicznej oraz badań klinicznych z zakresu żywności funkcjonalnej prowadzi ofertę akcji, by finalne zadebiutować na rynku NewConnect.

Spółka prezentuje unikalny model biznesowy, który składa się z produkcji i przetwórstwa żywności ekologicznej dla największych światowych firm. Ponadto dzięki rozwojowi unikalnego know-how, może rozwijać unikalny segment żywności funkcjonalnej, która w badaniach klinicznych wykazuje korzystne działania dla różnych funkcji organizmu. Wszystko to zapewnia stały i przewidywalny przepływ finansowy.

Botanika Farm rozwija się dynamicznie. Jej średnioroczny wzrost przychodów ze sprzedaży w ciągu ostatnich 5 lat wynosi 112 proc. Przychody w 2023 r. wyniosły 43,4 mln zł, przy zysku netto na poziomie 4,8 mln zł.

W czwartek, 13 czerwca 2024 roku o godzinie 11:00 odbędzie się webinar, w którym udział wezmą przedstawiciele spółki:

 • Bartosz Radziszewski - Założyciel i Prezes Zarządu
 • Rafał Radziszewski - Założyciel i Pełnomocnik Zarządu

Podczas spotkania zostaną omówione plany emisji akcji i rozwoju spółki w 2024 r. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas wydarzenia.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w czwartek, 13 czerwca 2024 roku o godzinie 11:00. Wymagana jest wcześniejsza bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w styczniu 2024 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
 • Blog inwestorski - najlepsza wiedza i doświadczenia z moich 19 lat nieprzerwanego inwestowania na GPW (analiza rynku i przede wszystkim akcji spółek notowanych na GPW), a w tym:
  • Komentarze giełdowe - omówienie sesji giełdowej - indeksy i wybrane spółki
  • Podsumowanie tygodnia - komentarz weekendowy - zobacz przykładowy wpis
 • Edukacyjny portfel inwestycyjny Strefy Inwestorów – praktyczne przykłady inwestowania w akcje, głównie z GPW w oparciu o analizę wykresów.
 • Edukacyjny portfel "Petard" – praktyczne przykłady inwestowania w akcje spółek z GPW w oparciu o analizę fundamentalną.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - cotygodniowe omówienie sytuacji wybranych spółek z polskiej giełdy w przystępnej formie audio.
 • Pakiet Środy z Siłą Relatywną (SzSR), a w nim:
 • Artykuły edukacyjne - praktyczna wiedza w przystępnej formie, gotowa do zastosowania.
 • Dostęp do bieżących dyskusji w gronie innych inwestorów giełdowych.
Bonusy:
 • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc (dostępny od 30 czerwca 2024 r.).
 • BONUS SPECJALNY ②: WIDEO: Inwestowanie w wartość i inwestowanie we wzrost